KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12411014
nr 1241 1014
Eddie Figge
(1904-2003), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1992. Mixed media krita och blyerts, bladets mått: 21x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:23:10
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Eddie Figge
Läs mer om Eddie Figge